Başkan Kılıç, Belediye Çalışanlarıyla Yemekte Biraraya Geldi
BÖLGE // 24 Mayıs 2015 Pazar 00:00

Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, iş yoğunluğu arasında bulduğu her fırsatı, belediye personeliyle değerlendiriyor. Belediye personeliyle öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Kılıç, "Personelimin her birinin benim başımın üstünde yeri var. Çünkü onlar, Çat ilçemize hizmet zincirinin birer halkası durumundalar. Biz bir ekibiz" dedi.

Başkan Kılıç, Belediye Çalışanlarıyla Yemekte Biraraya Geldi
Personelleriyle birlikte yemekte bir araya gelen Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, vatandaşın beklentileri kadar, belediye personelinin görüş ve önerilerinin de, kendisi için kıymetli olduğunu ifade etti.

Başkan Kılıç, "Belediye olarak ürettiğimiz her hizmette, personelimizin çok büyük bir payı var. Bu bakımdan personelimin görüş ve önerilerini kesinlikle dikkate değer buluyorum. Fırsat buldukça onlarla bir araya gelmeye ve değerlendirmelerde bulunmaya çalışıyorum" diye konuştu.

Başkan Yardımcısı M. Mazhar Özdemir’n de hazır bulunduğu yemekte personeller ise, Başkan Kılıç sayesinde belediyeye adeta renk geldiğini ifade ederek, "Başkanımızla birlikte çalışıyor ve onun ekibinde bulunuyor olmaktan çok mutluyuz. Kendisine, bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz" dediler.
Başkan Kılıç, Belediye Çalışanlarıyla Yemekte Biraraya Geldi