İlkadım'da vahşi cinayet! Çöpten ceset çıktı
ASAYİŞ // 13 Ocak 2020 Pazartesi 00:55

Öldürdüğü adamı parçalara ayırdı, baş ve gövdesini ayrı çöpe,kol ve bacaklarını ayrı çöpe attı. İlkadım ilçesinde gece geç saatlere kadar çöpten ceset parçaları toplayan polis kimlik tespitine çalışıyor

İlkadım'da vahşi cinayet! Çöpten ceset çıktı

Samsun'un İlkadım ilçesirnnde vahşibir cinayet olayı yaşandı. Dün akşam saatlerinde Reşadiye Mahallesi'ndeki konteynırları boşaltan temizlik işçileri şokla karşılaştı. Çöp kamyonuna devrilen kanteynırda battaniyeye sarılmış ceetle karşılaşıldı. 

Ancak cesedin sadece baş ve gövdesi vardı. Bunun üzerine ilçedeki tüm çöp konteynirarı aranmaya başlandı. Gece yarısına yaklaşılırken cesetin kol ve bacakları da başka bir çöp konteynırında bulundu.

Samsun'da çöp toplama kamyonunda battaniyeye sarılı vaziyette bulunan cesedin, kimliğini belirlemek üzere çalışma başlatıldı.


Saat: 20:00

İlkadım ilçesine bağlı Reşadiye Mahallesi Ilgaz Sokak'ta çöp toplama kamyonunda battaniyeye sarılı çöp poşeti içinde ceset olduğunu fark eden temizlik görevlileri, durumu polise bildirdi.

Olay yerine sevk edilen polis ekiplerinin incelemesinde, erkeğe ait olduğu belirlenen ceset, otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.


Saat:20:10

Cesedin kafasının ve gövdesinin poşet içinde çöp konteynerine atıldığı belinden aşağısı ve kollarının ise kayıp olduğu öğrenildi. Parçalanan cesedin geri kalan parçalarının bulunmasına çalışılıyor.Saat:22:00

Şehirdeki bütün çöp konteynerinin içi ve çöp kamyonları ile çöp boşaltılan yerlerde arama başlatıldı. Samsun Emniyet Müdürlüğüne bağlı mahalle bekçileri saat 21.30 sıralarında Reşadiye Mahallesi Çaykara Sokak üzerinde bir çöp konteynerini kontrol ettiklerinde iki ayrı çöp poşeti içinde cesedin kolları ve ve kayıp bacaklarını buldu. Samsun Emniyet Müdürlüğü Olayı Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin incelemesinin ardından cesedin geri kalan parçaları da otopsi işlemleri için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.


İlkadım'da vahşi cinayet! Çöpten ceset çıktı